Allenort

Aktualności

Otwarcie przychodni Klinik Terapii Allenort w Białymstoku

17/06/2019

W czerwcu 2019 r. Kliniki Terapii Allenort otworzyły kolejną ze swoich poradni w Białymstoku. Centrum tworzy zespół specjalistów, na czele których stoi autorytet w dziedzinie psychiatrii – prof. dr hab. n. med. Napoleon Waszkiewicz. Placówka w swojej ofercie ma między innymi konsultacje psychologiczne, psychodietetyczne i psychiatryczne, psychoterapię poznawczo-behawioralną, psychodynamiczną czy terapię TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach). Specjaliści kliniki prowadzą ponadto terapie seksuologiczne oraz terapie uzależnień.


Grupa Allenort uruchamia Centrum Terapii Dzieci, Młodzieży i Rodzin

15/05/2019

W maju 2019 r. Kliniki Terapii Allenort uruchomiły Centrum Terapii Dzieci, Młodzieży i Rodzin ALLENORT.

Centrum Terapii zajmuje się pomocą dzieciom, młodzieży i ich rodzinom w pokonywaniu przeszkód wiążących się z okresem rozwoju i dorastania. Konsultacje prowadzone są przez zespół doświadczonych specjalistów: psychologów, psychiatrów dzieci i młodzieży, pedagogów i psychoterapeutów pracujących w wielu nurtach terapeutycznych.


Grupa Allenort otwiera przychodnię w Łodzi

28/01/2019

W styczniu 2019 roku, została otwarta kolejna z poradni w ramach sieci Klinik Terapii Allenort – ambulatorium w Łodzi. Na czele placówki stoi uznany autorytet w dziedzinie psychiatrii prof. dr hab. Dominik Strzelecki. Wciąż rozbudowywana sieć wysokospecjalistycznych poradni o profilu psychiatrycznym Allenort umożliwia ambulatoryjne leczenie i diagnostykę wszystkich zaburzeń psychicznych, a także psychoterapię, pomoc psychologiczną, interwencję kryzysową, testy psychologiczne i neuropsychologiczne, badania laboratoryjne, diagnostykę obrazową oraz konsultacje lekarzy innych specjalności.


Psychiatryczna Innowacja Roku -Złota Synapsa 2018 przyznana Klinikom Terapii Allenort

07/12/2018

Podczas Kongresu Psychiatria Medforum 2018 Kliniki Terapii Allenort otrzymały Złotą Synapsę w kategorii Psychiatryczna Innowacja Roku. Allenort został doceniony za najciekawsze rozwiązanie organizacyjne w opiece psychiatrycznej na terenie Polski.

 

Przeczytaj:
http://bit.ly/złota-synapsa-allenort


"Wydam 100 mln zł na prywatną psychiatrię" – Forbes

14/09/2018

We wrześniowym wydaniu Forbes ukazał się wywiad z prezesem Allenortu Dr. Grzegorzem Goryszewskim, w którym przedstawił on swoją wizję projektu ogólnopolskiej sieci prywatnych ośrodków leczenia psychiatrycznego, zarówno szpitalnego, jaki i ambulatoryjnego. Allenort ma zamiar uzupełnić Państwowy system opieki zdrowotnej w zakresie psychiatrii i umożliwić pacjentom dostęp do najnowszej infrastruktury i najwyższej jakości świadczeń zdrowotnych.

Przeczytaj artykuł: www.onet.pl


Mazowiecki Szpital i Centrum Diagnostycznego Allenort

23/06/2018

23 czerwca 2018 r. w Warszawie zainaugurowano działalność Mazowieckiego Szpitala i Centrum Diagnostycznego Allenort im. prof. Antoniego Kępińskiego—pierwszego prywatnego ośrodka zintegrowanej opieki psychiatrycznej, oferującego pacjentom z chorobami psychicznymi zintegrowaną i kompleksową opiekę.

Szpital Allenort zapewnia leczenie wszystkich zaburzeń psychicznych, bez względu na rozpoznanie czy aktualny stan pacjenta. Placówka gwarantuje intensywne, całodobowe świadczenia lekarza psychiatry, obecność psychologa klinicznego, psychoterapeuty oraz pełną opieką pielęgniarską z salą monitorowania stanów nagłych.


ProPsyche i Propsyche Junior w sieci poradni Klinik Terapii Allenort

02/04/2018

Do wciąż powiększającej się sieci Klinik Terapii Allenort w kwietniu 2018 roku dołączyły dwie poradnie: centrum psychologii i psychiatrii ProPsyche, znajdująca się przy ul. Dygasińskiego 18 oraz ProPsyche Junior, świadcząca usługi dla dzieci i młodzieży przy ul. Sieleckiej 22.

W poradniach przyjmują lekarze psychiatrzy, psycholodzy i psychoterapeuci. W ofercie znajduje się także coaching i doradztwo zawodowe oraz badania do ośrodków adopcyjno-opiekuńczych, do uzyskania pozwolenia na broń, dla osób pracujących przy wytwarzaniu i sprzedaży materiałów wybuchowych oraz do uzyskania licencji detektywa.

Obie poradnie są partnerem medycznym Medicover i świadczą również usługi z zakresu psychiatrii dla pacjentów abonamentowych (3 wizyty w ramach abonamentu).

Centrum psychologii i psychiatrii ProPsyche działa nieprzerwanie od 2005 roku, a jej dyrektorem medycznym jest dr n. med. Agnieszka Ziołkowska, specjalista psychiatra.


Druga poradnia w portfolio Klinik Terapii Allenort

12/03/2018

W marcu 2018 roku, w ramach projektu neuropsychiatrycznego, został kupiony instytut konsultacyjno-terapeutyczny Inversa, znajdujący się na warszawskim Mokotowie. Jest to druga poradnia w powstającej sieci Klinik Terapii Allenort o profilu psychiatryczno-psychologicznym, gdzie dodatkowo pacjentów psychiatrycznych konsultują lekarze innych specjalności—neurolodzy, endokrynolodzy, interniści, dietetycy.

Na miejscu można również wykonać badania laboratoryjne oraz EEG. Poradnia znajduje się niedaleko metra Wilanowska, przy ul. Bukowińskiej 26B. Posiada także udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. Poradnia obsługuje pacjentów abonamentowych PZU Życie, Allianz oraz Tu Zdrowie.


Kliniki Terapii Allenort partnerem działań prospołecznych

23/02/2018

Działając w oparciu o idee społecznej odpowiedzialności biznesu, Kliniki Terapii Allenort już drugi rok sponsorują Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją, obchodzony 23 lutego. W tym roku, w podziękowaniu za wsparcie działań prospołecznych prezes Allenortu doktor Grzegorz Goryszewski odebrał statuetkę Opiekuńczych Skrzydeł z rąk zarządu Stowarzyszenia Aktywnie Przeciwko Depresji. Uroczystość miała miejsce podczas corocznego Koncertu Pogodnego, odbywającego się w ramach działań na rzecz osób chorujących psychicznie, w dniu 19 lutego 2018 r., w warszawskim Teatrze Polonia (Fundacji Krystyny Jandy na Rzecz Kultury).

Oprócz wsparcia ODWzD (Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją) 2018, Kliniki Terapii Allenort były również partnerem kampanii społecznej Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję., której VI ekspercka edycja odbyła się również w lutym bieżącego roku.


Allenort sprzedaje Ostoya Homes do MEDI-system

30/11/2017

30 listopada br. dom opieki Ostoya Homes w podwarszawskich Starych Babicach został sprzedany do sieci domów opieki MEDI-system.

Jak podkreśla Grzegorz Goryszewski, prezes zarządu Allenort Capital Fund, „tworząc dom opieki Ostoya chcieliśmy zapewnić osobom starszym możliwość przedłużenia rekonwalescencji w godnych i komfortowych warunkach. Jednak celem Allenortu—jako firmy medycznej—nie było rozszerzanie działalności w obszarze opieki długoterminowej, ale skupienie się na działalności leczniczej, a dokładnie neuropsychiatrii”. Według Prezesa Goryszewskiego, działalność Ostoya ma głęboki sens organizacyjny i ekonomiczny w większej grupie. Biorąc pod uwagę, że w swoim portfolio MEDI-system ma także produkty terapeutyczne, nie wykluczona jest dalsza współpraca obu firm.

„Bardzo się cieszymy ze zrealizowanej transakcji. Dom opieki Ostoya z profesjonalną i zaangażowaną kadrą pielęgniarsko-opiekuńczą, wysokim standardem zakwaterowania i udogodnieniami dla osób starszych, a przede wszystkim podejściem do podopiecznych i ich najbliższych oraz miłą domową atmosferą doskonale wpisuje się w przyjęty w MEDI-system model opieki nad seniorem” mówi Beata Leszczyńska, prezes MEDI-system.


Wszystkie prawa zastrzeżone Allenort 2020